fbpx
Serwis e-kartoteka w PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami
Serwis e-kartoteka w PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami

PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka informuje, że możliwe jest już korzystanie z elektronicznego dostępu do kartotek finansowych lokali mieszkalnych, którego bezpieczeństwo i łatwość obsługi zapewnia internetowy serwis e-kartoteka.

E-kartoteka to platforma, dzięki której właściciel mieszkania może, między innymi, zapoznać się z:

  • listą wpłat i bieżącym saldem swojego rachunku
  • historią dokonywanych wpłat
  • wysokością miesięcznych opłat

E-kartoteka umożliwia również elektroniczne głosowanie nad uchwałami wspólnoty mieszkaniowej.

Do logowania w serwisie e-kartoteka niezbędne jest posiadanie indywidualnego loginu i hasła wygenerowanego przez PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka. Aby uzyskać login i hasło należy pobrać, wypełnić i podpisać zamieszczony poniżej formularz, a następnie dostarczyć go do biura PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka w Kielcach, przy ulicy Staszica 1 lok. 111.

Zachęcamy do korzystania z serwisu e-kartoteka, dzięki któremu można załatwić wiele spraw bez konieczności telefonowania lub osobistych wizyt w biurze PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami. Informacje będą dostępne dla właścicieli lokali przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli nie masz jeszcze dostępu do serwisu e-kartoteka pobierz, wypełnij i podpisz poniższy formularz (możesz pobrać plik Word lub PDF), a następnie dostarcz do biura PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka w Kielcach, przy ulicy Staszica 1 lok. 111.

Elektroniczny dostęp do kartotek finansowych lokali mieszkalnych już w PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka

PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka
error: Treść jest chroniona przed kopiowaniem