fbpx
Serwis e-kartoteka w PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami

PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka zachęca do korzystania z internetowego serwisu e-kartoteka który zapewnia dostęp online do kartotek finansowych lokali mieszkalnych.

PRO-house Kielce e-kartoteka

E-kartoteka to platforma, dzięki której właściciel mieszkania może, między innymi, zapoznać się z:

  • listą wpłat i bieżącym saldem swojego rachunku (naliczeniach czynszu)
  • historią dokonywanych wpłat
  • wysokością miesięcznych opłat (kwota tytułem czynszu)

Serwis e-kartoteka umożliwia również elektroniczne głosowanie nad uchwałami wspólnoty mieszkaniowej.

Do logowania w serwisie e-kartoteka niezbędne jest posiadanie indywidualnego loginu i hasła wygenerowanego przez PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka. Aby uzyskać login i hasło należy pobrać, wypełnić i podpisać zamieszczony poniżej formularz, a następnie dostarczyć go do biura PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka w Kielcach, przy ulicy Staszica 1 lok. 111.

ZASADY I REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUGI E-KARTOTEKA

Logowanie do serwisu e-kartoteka odbywa się poprzez stronę internetową prohousekielce.pl, która przekierowuje do serwisu e-kartoteka. System udostępniany jest nieodpłatnie i nie jest usługą w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 17/02/2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 144 z 2002 roku poz. 1204 z późniejszymi zmianami). Warunkiem koniecznym korzystania z systemu jest akceptacja regulaminu świadczenia drogą elektroniczną usługi e-kartoteka. Przed przystąpieniem do korzystania z serwisu e-kartoteka Użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu oraz pisemnego złożenia oświadczenia w biurze PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka w Kielcach, przy ulicy Staszica 1 lok. 111.

UZYSKAJ DOSTĘP DO USŁUGI E-KARTOTEKA

Jeżeli nie masz jeszcze dostępu do serwisu e-kartoteka pobierz, wypełnij i podpisz poniższy formularz (możesz pobrać plik Word lub PDF), a następnie dostarcz do biura PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka w Kielcach, przy ulicy Staszica 1 lok. 111.

Zachęcamy do korzystania z serwisu e-kartoteka, dzięki któremu można załatwić wiele spraw bez konieczności telefonowania lub osobistych wizyt w biurze PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami. Informacje będą dostępne dla właścicieli lokali przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka
error: Treść jest chroniona przed kopiowaniem