fbpx
PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami - elektroniczne zgłaszanie stanu liczników wody i centralnego ogrzewania

PRO-house Kielce Zarządzanie Nieruchomościami zachęca do elektronicznego zgłaszania odczytów aktualnego stanu liczników wody i centralnego ogrzewania.

PRO-house Kielce Zarządzanie Nieruchomościami udostępnia Państwu wygodny sposób przekazywania stanu liczników wody i centralnego ogrzewania poprzez wysłanie specjalnie przygotowanego formularza. Wystarczy wypełnić odpowiednie pola podając swoje imię i nazwisko oraz adres lokalu, którego dotyczą wskazania liczników. Prosimy pamiętać, aby uzupełnić wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*). Sugerujemy również podanie numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail, co pozwoli nam na kontakt z Państwem w razie potrzeby.

PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka informuje również, że możliwe jest już korzystanie z elektronicznego dostępu do kartotek finansowych lokali mieszkalnych, którego bezpieczeństwo i łatwość obsługi zapewnia internetowy serwis e-kartoteka. Więcej na ten temat: „Serwis e-kartoteka w PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami”.

Ponadto zachęcamy do pobrania przydatnych dokumentów, które możesz wydrukować i wypełnić. Przydadzą się one nie tylko zarządom wspólnot mieszkaniowych, ale także mieszkańcom. Wnioski, deklaracje lub oświadczenia można pobrać tutaj.

KONTAKT:
PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka
ul. Stanisława Staszica 1 lok. 111, 25-008 Kielce
GSM +48 797 829 343 / biuro@prohousekielce.pl

PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka
error: Treść jest chroniona przed kopiowaniem