fbpx

PRO-house Kielce Zarządzanie Nieruchomościami zachęca do elektronicznego zgłaszania odczytów aktualnego stanu liczników wody i centralnego ogrzewania.

PRO-house Kielce Zarządzanie Nieruchomościami udostępnia Państwu wygodny sposób przekazywania stanu liczników wody i centralnego ogrzewania poprzez wysłanie wypełnionego formularza umieszczonego poniżej.

Wystarczy wypełnić formularz podając swoje imię, nazwisko oraz adres lokalu, którego dotyczą dane liczników. Prosimy pamiętać, aby uzupełnić wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*). Sugerujemy również podanie numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail, co pozwoli nam na kontakt z Państwem w razie potrzeby.

PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka informuje również, że możliwe jest już korzystanie z elektronicznego dostępu do kartotek finansowych lokali mieszkalnych, którego bezpieczeństwo i łatwość obsługi zapewnia internetowy serwis e-kartoteka. Więcej na ten temat: „Serwis e-kartoteka w PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami”.

Ponadto zachęcamy do pobrania przydatnych dokumentów, które możesz wydrukować i wypełnić. Przydadzą się one nie tylko zarządom wspólnot mieszkaniowych, ale także mieszkańcom. Wnioski, deklaracje lub oświadczenia można pobrać tutaj.

KONTAKT:
PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka
ul. Stanisława Staszica 1 lok. 111, 25-008 Kielce
GSM +48 797 829 343 / biuro@prohousekielce.pl

PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka
error: Treść jest chroniona przed kopiowaniem