fbpx

21 marca 2023 roku PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami startuje z wiosenną promocją. Dla naszych nowych klientów mamy specjalną ofertę!


Wiosna z PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami

Każdego roku 21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. A wiosna to pora roku, gdy wiele gatunków roślin na nowo budzi się do życia, robi się cieplej, a dni są coraz dłuższe. Wiosenne słońce sprawia, że jesteśmy radośniejsi, pełni optymizmu i chęci do działania! Co więcej – bardzo często wiosna to także czas zmian.

Skoro więc wiosna jest taką wyjątkową porą roku to kiedy, jak nie teraz najlepiej podjąć decyzję w sprawie zmiany zarządcy nieruchomości? Na taki krok zdecydowało się już wiele wspólnot mieszkaniowych. Doskonale to wiemy, bo od lat są w gronie zadowolonych klientów PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami.

Wiosna motywuje do działania, a przygotowana przez PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami promocja to doskonała okazja, aby oszczędzić pieniądze, a jednocześnie nawiązać współpracę z firmą, której zaufały już tysiące osób. Wiosna to doskonały czas na zmiany! Zapraszamy więc do grona zadowolonych klientów!

Dlaczego PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami?

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Zaufało nam prawie 30 wspólnot mieszkaniowych. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami posiadającymi stosowne kwalifikacje i uprawnienia. I stale się rozwijamy. Systematycznie wdrażamy bowiem rozwiązania stanowiące ułatwienie dla zarządów wspólnot mieszkaniowych oraz lokatorów. Już teraz czas naszych klientów oraz wykonywaną przez nas pracę optymalizuje szereg rozwiązań. To między innymi: możliwość korzystania z elektronicznego dostępu do kartotek finansowych lokali mieszkalnych – internetowego serwisu e-kartoteka, czy też możliwość elektronicznego zgłaszania odczytów aktualnego stanu liczników wody i centralnego ogrzewania. A dzięki stronie internetowej prohousekielce.pl możemy Państwu systematycznie przekazywać najważniejsze informacje dotyczące wspólnot mieszkaniowych > czytaj aktualności.

Skontaktuj się z PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami

Wiosenna promocja w PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami obowiązuje od 21 marca do 21 czerwca 2023 roku. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji – chętnie umówimy się, aby osobiście omówić promocyjne warunki współpracy z nami.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu +48 797 829 343, a także na mejle: biuro@prohousekielce.pl. Szczegóły dotyczące kontaktu z nami są dostępne tutaj.

Zachęcamy także do obserwowania profili PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram i Linkedin.

Wiosenna promocja w PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami

PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka
error: Treść jest chroniona przed kopiowaniem