fbpx
PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami współpracuje z Krajowym Rejestrem Długów Biurem Informacji Gospodarczej S.A.

Z dumą informujemy, że firma PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka nawiązała współpracę z Krajowym Rejestrem Długów Biurem Informacji Gospodarczej S.A.

Krajowy Rejestr Długów BIG S.A. jest największą platformą wymiany informacji gospodarczych w Polsce, która od prawie dwóch dekad zbiera i udostępnia dane na temat sytuacji finansowej konsumentów oraz firm – zarówno dużych koncernów, jak i małych przedsiębiorstw. Dzięki współpracy z Krajowym Rejestrem Długów Biurem Informacji Gospodarczej S.A. zyskaliśmy dostęp do informacji, dzięki którym klienci PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami nie stracą pieniędzy i nie zostaną oszukani przez nieuczciwe firmy i instytucje.

Do Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. informacje o dłużnikach przekazują między innymi banki oraz firmy ubezpieczeniowe, leasingowe i pożyczkowe. PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami, dzięki współpracy z KRD BIG S.A., ma wgląd do rejestru dłużników, a także możliwość sprawdzania firm i osób prywatnych pod kątem ich wiarygodności finansowej.

Nawiązując współpracę z Krajowym Rejestrem Długów Biurem Informacji Gospodarczej S.A. zobowiązaliśmy się do popierania etycznego prowadzenia działalności gospodarczej oraz promowania rzetelności i uczciwości własnej firmy.

PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami współpracuje z Krajowym Rejestrem Długów Biurem Informacji Gospodarczej S.A.

Potwierdzeniem współpracy PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka z Krajowym Rejestrem Długów Biurem Informacji Gospodarczej S.A. jest specjalny certyfikat.

PRO-house Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Głowacka
error: Treść jest chroniona przed kopiowaniem